Click here for English
ANA BİLİM DALLARI
Geoteknik Ana Bilim Dalı
Prof.Dr. Selim Altun (Ana Bilim Dalı Başkanı) E-Posta: selim.altun@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Doç.Dr. Alper Sezer E-Posta: alper.sezer@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Doç.Dr. Tuğba Eskişar E-Posta: tugba.eskisar@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Yrd.Doç.Dr. Devrim Şüfa Erdoğan E-Posta: devrim.erdogan@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Arş.Gör. İrem Kalıpcılar E-Posta: irem.kalipcilar@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Hidrolik Ana Bilim Dalı
Doç.Dr. Cahit Yerdelen (Ana Bilim Dalı Başkanı) E-Posta: cahit.yerdelen@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Yrd.Doç.Dr. Ebru Eriş E-Posta: ebru.eris@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Yrd.Doç.Dr. Ömer Levend Aşıkoğlu E-Posta: omer.asikoglu@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Arş.Gör. Cansu Özyaman E-Posta: cansu.ozyaman@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Ulaştırma Ana Bilim Dalı
Prof.Dr. Perviz Ahmedzade (Ana Bilim Dalı Başkanı) E-Posta: perviz.ahmedzade@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Doç.Dr. Yalçın Alver E-Posta: yalcin.alver@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Arş.Gör.Dr. Taylan Günay E-Posta: taylan.gunay@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Arş.Gör. Pelin Önelçin E-Posta: onelcinpelin@gmail.com Dahili Tel.:
Arş.Gör. Mervegül Hüseyinoğlu Uysal E-Posta: mervegul.uysal@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Yapı Ana Bilim Dalı
Doç.Dr. Bengi Arısoy (Ana Bilim Dalı Başkanı) E-Posta: bengi.arisoy@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Doç.Dr. Ninel Alver E-Posta: ninel.alver@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Yrd.Doç.Dr. Ayhan Nuhoğlu E-Posta: anuhoglu@eng.ege.edu.tr Dahili Tel.:
Öğr.Gör.Dr. Emre Ercan E-Posta: emre.ercan@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Arş.Gör.Dr. Duygu Öztürk E-Posta: duygu.ozturk@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Arş.Gör. Fethi Şermet E-Posta: fethi.sermet@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Arş.Gör. Sena Tayfur E-Posta: sena.tayfur@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Arş.Gör. Tolga Arslan E-Posta: Dahili Tel.:
Yapı İşletmesi Ana Bilim Dalı
Prof.Dr. Türkan Göksal Özbalta (Ana Bilim Dalı Başkanı) E-Posta: turkan.ozbalta@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Yrd.Doç.Dr. Gülben Çalış E-Posta: gulben.calis@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Yrd.Doç.Dr. Selim Baradan E-Posta: sbaradan@gmail.com Dahili Tel.:
Arş.Gör.Dr. Özge Akboğa E-Posta: ozgeakboga@hotmail.com Dahili Tel.:
Arş.Gör. İrem Bayram Temiz E-Posta: irem.bayram@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Arş.Gör. Yılmaz Öğünç Tetik E-Posta: yotetik@gmail.com Dahili Tel.:
Yapı Malzemesi Ana Bilim Dalı
Prof.Dr. Kambiz Ramyar (Ana Bilim Dalı Başkanı) E-Posta: kambiz.ramyar@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Prof.Dr. Şemsi Yazıcı E-Posta: semsi.yazici@ege.edu.tr, semsiyazici@gmail.com Dahili Tel.:
Doç.Dr. Gözde İnan Sezer E-Posta: gozde.sezer@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Doç.Dr. Özge Andiç Çakır E-Posta: ozge.andic@.ege.edu.tr Dahili Tel.:
Arş.Gör. Cihat Yüksel E-Posta: cihat.yuksel@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Arş.Gör.Dr. Murat Tuyan E-Posta: murat.tuyan@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Arş.Gör. H. Süleyman Gökçe E-Posta: suleyman.gokce[at]ege.edu.tr Dahili Tel.:
Arş.Gör. Adil Gültekin E-Posta: adil.gultekin@ege.edu.tr Dahili Tel.:
Ana Sayfa | Özgörevimiz | Vizyonumuz | Yönetim | Öğretim Üyeleri | Araştırma Görevlieri | Ana Bilim Dalları | Ders Programı | Akademik Takvim | Ders İçerikleri | İletişim
Tasarım ve Uygulama: M. Metin Mutlu