Click here for English
ÖĞRETİM ÜYELERİ
Öğretim Üyesi Ana Bilim Dalı E-Posta Telefon
Prof.Dr. Kambiz Ramyar Yapı Malzemesi kambiz.ramyar@ege.edu.tr
Prof.Dr. Türkan Göksal Özbalta Yapı İşletmesi turkan.ozbalta@ege.edu.tr
Prof.Dr. Selim Altun Geoteknik selim.altun@ege.edu.tr
Prof.Dr. Perviz Ahmedzade Ulaştırma perviz.ahmedzade@ege.edu.tr
Prof.Dr. Şemsi Yazıcı Yapı Malzemesi semsi.yazici@ege.edu.tr, semsiyazici@gmail.com
Doç.Dr. Gözde İnan Sezer Yapı Malzemesi gozde.sezer@ege.edu.tr
Doç.Dr. Bengi Arısoy Yapı bengi.arisoy@ege.edu.tr
Doç.Dr. Özge Andiç Çakır Yapı Malzemesi ozge.andic@.ege.edu.tr
Doç.Dr. Ninel Alver Yapı ninel.alver@ege.edu.tr
Doç.Dr. Alper Sezer Geoteknik alper.sezer@ege.edu.tr
Doç.Dr. Cahit Yerdelen Hidrolik cahit.yerdelen@ege.edu.tr
Doç.Dr. Yalçın Alver Ulaştırma yalcin.alver@ege.edu.tr
Doç.Dr. Tuğba Eskişar Geoteknik tugba.eskisar@ege.edu.tr
Yrd.Doç.Dr. Ayhan Nuhoğlu Yapı anuhoglu@eng.ege.edu.tr
Yrd.Doç.Dr. Devrim Şüfa Erdoğan Geoteknik devrim.erdogan@ege.edu.tr
Yrd.Doç.Dr. Ebru Eriş Hidrolik ebru.eris@ege.edu.tr
Yrd.Doç.Dr. Gülben Çalış Yapı İşletmesi gulben.calis@ege.edu.tr
Yrd.Doç.Dr. Ömer Levend Aşıkoğlu Hidrolik omer.asikoglu@ege.edu.tr
Yrd.Doç.Dr. Selim Baradan Yapı İşletmesi sbaradan@gmail.com
Öğr.Gör.Dr. Emre Ercan Yapı emre.ercan@ege.edu.tr
Ana Sayfa | Özgörevimiz | Vizyonumuz | Yönetim | Öğretim Üyeleri | Araştırma Görevlieri | Ana Bilim Dalları | Ders Programı | Akademik Takvim | Ders İçerikleri | İletişim
Tasarım ve Uygulama: M. Metin Mutlu